1997’den beri

Gıda sektöründe, vitamin, mineral ve fonksiyonel ürünler alanında 1997’den beri hizmet veren Evre Gıda birikiminin bir durağı “Fortim”, aralık 2019 da kuruldu.

Fortim‘de tutkumuz sizin sağlığınız ve sıhhatinizdir! Yüksek kaliteli sağlıklı gıda takviye ürünlerinin lider üreticisi olarak, size sağlıklı yaşam tarzınıza uyacak şekilde tasarlanmış en iyi takviyeleri sağlamaya kendimizi adadık.
Fortim bir EVRE GIDA markasıdır.
Evre Gıda 1997 yılından beri geniş ürün çeşitliliği ile gıda, ilaç ve kozmetik sektörlerine hizmet vermektedir. Bu amaçla uluslararası üreticiler ile birlikte çalışarak iş ortaklarına çözümler üretir. Ana faaliyet alanı doğal renklendiriciler, vitaminler, mineraller ve fonksiyonel gıda bileşenleridir.

Kendini işine adamış sağlık uzmanlarından oluşan ekibimiz, her tüketicinin ihtiyaçlarını ve isteklerini karşılayan vitaminler, mineraller ve bitkisel takviyeleri oluşturma konusunda 23 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Çeyrek asırdan beri sağlıklı yaşam tarzınızı destekleyen vitaminleri, mineralleri ve bitkisel takviyeleri üretmekten, sizin ve ailenizin sağlığını desteklemekten gurur duyuyoruz!
En iyisinden başka hiçbir şey teslim etmiyoruz!

Kalite her zaman en büyük önceliğimiz olmuştur ve size yalnızca en kaliteli trendleri ve en iyi malzemelerden yapılan geleneksel takviyeleri sunmaya kendimizi adadık.

Sürdürülebilir yönü(çevre dostu), irdelenen günlük alım dozajları( RDA sınırları içerisinde), doğal cam ambalaj tercihi, antiallerjen özelliği, GDO suzluğu, ISO22000, ISO9001 dünya kalite standartlarına uygunluk belgeleri, Bakanlıktan onaylı besin takviyeleri, ”Fortim” markası altında, FortimD, FortimOmegaVege, FortimSharp, FortimMulti ile “fortim.com.tr”internet satış sitesinde…fortim/fortimsupplement olarak sosyal medyada…Ve hizmetinizde…

Bir hayalimiz daha var.” Sizlerin katkısı ile FORTIM ORMANI yaratmak!”

Hepimize iyi gelsin.
Saygılarımızla
Fortim